ГоловнаПолітика

Мінветеранів обурилося інтерв'ю Гордона з Гіркіним і Поклонською

"На нашу думку, це інтерв'ю є прямою пропагандою збройної агресії".

Мінветеранів обурилося інтерв'ю Гордона з Гіркіним і Поклонською
Фото: пресс-служба президента

Мінветеранів заявило, що правоохоронні органи повинні дати оцінку інтерв'ю Дмитра Гордона з Наталією Поклонською та Ігорем Гіркіним.

"Міністерство у справах ветеранів і вся ветеранська громадськість засуджують дії журналіста, оскільки, на нашу думку, це інтерв'ю є прямою пропагандою збройної агресії в Донецькій і Луганській областях, анексії Криму і має на меті, зокрема, популяризацію військових злочинів на території України", - йдеться в заяві, оприлюдненій у вівторок.

Міністерство нагадало, що Поклонська є фігуранткою двох кримінальних справ про злочини проти основ національної безпеки і переслідування Меджлісу кримськотатарського народу, а Гіркін почав війну на Донбасі.

"Ми звертаємося до правоохоронних органів з проханням дати оцінку цим інтерв'ю згідно з чинним законодавством. Окрім цього, Мінветеранів закликає всіх громадян України аналізувати і критично сприймати інформацію, а журналістів, які дозволяють собі такі інтерв'ю, - ігнорувати", - сказано в заяві.

Інтерв'ю з Гіркіним Гордон опублікував на своєму YouTube каналі 18 травня, а з Поклонською він спілкувався попереднього тижня.

Ці інтерв'ю Гордон пояснив завданням спецслужб, але в Службі безпеки України заявили, що вони були особистою ініціативою журналіста.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram