ГоловнаПолітика

Нардеп Яценко відхрестився від електронних майданчиків для оцінювачів

Заяви, що він міг нібито пропонувати гроші депутатам, Яценко назвав "собачою нісенітницею".

Нардеп Яценко відхрестився від електронних майданчиків для оцінювачів
Фото: http://argumentua.com

Народний депутат Антон Яценко відхрестився від електронних майданчиків, які заробляють на посередницьких послугах для оцінювачів майна, які з ним пов'язують.

Про це він заявив в ефірі Громадського.

Ці майданчики виступають посередниками між оцінювачем нерухомості і Фондом держмайна, отримуючи гроші за внесення даних в базу Фонду. Чотири майданчики пов'язують з депутатом Яценком, і нібито люди від нього могли пропонувати членам комітету Ради з питань фінансів, податкової та митної політики $30 тис. за непідтримку законопроєкту, який ці майданчики ліквідує.

"У мене немає бізнесу, у мене немає ніяких майданчиків, я народний депутат, мажоритарник, і вважаю, що все це - брудна провокація, спрямована на те, щоб дискредитувати мене, і плюс ще якісь внутрішні суперечки в правлячій коаліції, але цього я не знаю", - сказав Яценко у відповідь на цю інформацію.

Заяви, що він міг нібито пропонувати гроші депутатам, Яценко назвав "собачою нісенітницею". Депутат допускає, що ця дискредитація пов'язана з тим, що він набрав багато голосів на виборах, а в серпні створив власну партію.

Також він готовий проголосувати за ліквідацію цих майданчиків, хоча поки профільний комітет Ради не вніс жодного законопроєкту на розгляд у сесійний зал.

"Особисто я ніколи не приховував і завжди виступав, щоб всі сервіси державні фінансувалися державою  незалежно від сфери діяльності. Це має бути безкоштовним для громадян, для підприємців. Подивимося, що внесе комітет", - сказав Яценко.

На уточнююче запитання, чи готовий він підтримати в Раді законопроєкти, які ліквідують майданчики, нібито пов'язані з ним, депутат відповів: "Звичайно ж".

18 жовтня на засіданні комітету депутати не підтримали законопроєкт №2047 "Про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об'єктів нерухомості". Документ зареєстрували в парламенті 4 вересня, його авторами стали 31 депутат від фракцій "Голос" і "Слуга народу". Пізніше депутат від "Слуги народу" Олександр Дубинський написав в Facebook, що Офіс президента хоче, щоб всі депутати партії в податковому комітеті Ради пройшли детектор брехні через нібито отримання хабара.

23 жовтня Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом можливого отримання хабара в розмірі $30 тис. 11 народними депутатами з парламентської податкового комітету.

Президент Володимир Зеленський заявив, що всі члени фінкомітету Ради повинні пройти перевірку на детекторі брехні.

LB.ua в соцмережах: