ГоловнаПолітика

ЦВК за рішенням суду зареєструвала ще двох кандидатів-мажоритарників

Раніше комісія відмовила самовисуванцям у реєстрації кандидатами в народні депутати.

ЦВК за рішенням суду зареєструвала ще двох кандидатів-мажоритарників
Фото: 112

Центральна виборча комісія зареєструвала Івана Балогу і Миколу Германа кандидатами в народні депутати в одномандатних виборчих округах на позачергових парламентських виборах 21 липня.

Відповідне рішення прийнято на засіданні ЦВК у понеділок на виконання судових постанов, повідомляє Укрінформ.

Як зазначила секретар Центрвиборчкому Наталія Бернацька, раніше комісія відмовила самовисуванцям Балозі Івану Івановичу і Герману Миколі Васильовичу в реєстрації кандидатами в народні депутати в ОВО, після чого вони звернулися до суду.

За її словами, Шостий апеляційний адміністративний суд Києва 26 червня виніс ухвалу про скасування рішення ЦВК щодо відмови в реєстрації Івана Балоги і зобов'язав зареєструвати його кандидатом у народні депутати. 30 червня цю постанову суду без змін залишив Верховний Суд.

Одночасно Бернацька зазначила, що Шостий апеляційний адмінсуд Києва 26 червня відмовився задовольнити позов Миколи Германа в ЦВК, але 30 червня Верховний Суд скасував постанову ЦВК про відмову в реєстрації і зобов'язав комісію повторно розглянути документи Германа.

Як наслідок, ЦВК зареєструвала самовисуванців Івана Балогу кандидатом в народні депутати в ОВО 70 (Закарпатська область) та Миколу Германа - в ОВО 203 (Чернівецька область).

Як повідомлялося, позачергові парламентські вибори в Україні призначені на 21 липня.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram