ГоловнаПолітика

ГПУ доручила САП перевірити доходи й декларацію Тимошенко (оновлено)

САП і НАБУ не мають наміру відкривати провадження.

ГПУ доручила САП перевірити доходи й декларацію Тимошенко (оновлено)
Юлия Тимошенко
Фото: facebook/Oleksandr Prokopenko

Генеральний прокурор Юрій Луценко просить Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру розглянути питання порушення кримінальної справи проти кандидата в президенти, лідера ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко.

Про це повідомляють на сайті ГПУ.

"14 лютого на ім'я генерального прокурора надійшла заява про скоєння народним депутатом Ю. Тимошенко кримінальних злочинів, передбачених ч. 3 ст. 368-2 (незаконне збагачення), ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу", - йдеться в повідомленні.

У Генпрокуратурі наголосили, що розслідування кримінальних правопорушень, про які мовиться, належить до виключної підслідності детективів Національного антикорупційного бюро.

"Беручи до уваги викладене, генеральним прокурором України прийнято рішення про скерування заяви про злочин до САП для організації її належного розгляду та ухвалення рішення визначеним КПК України чином", - наголошується в повідомленні.

У повідомленні не називається ім'я депутата - Юлія Тимошенко чи Юрій, але оскільки прізвище не відмінюється, отже, йдеться саме про Юлію Тимошенко.

Оновлення. САП і НАБУ не мають наміру відкривати провадження, повідомило "Українським новинам" джерело в антикорупційних органах.

"На Тимошенко не будемо реєструвати провадження... Нас втягують у політику. Раніше вже були такі заяви від Центру протидії корупції і було відмовлено у відкритті провадження", - розповіло джерело.

Він зазначив, що САП уже передала НАБУ отриману від Генпрокуратури заяву про можливе скоєння Тимошенко правопорушень, кримінальні провадження не з'являлися.

Нагадаємо, раніше "Батьківщина" заявила про підкуп владою виборців від імені Тимошенко.    

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram