Україна та Румунія домовилися дозволити рух автобусів великої місткості через пункт пропуску «Дяківці – Раковець».
Про це повідомило Міністерство розвитку громад та територій України.
За результатами перемовин заступника глави Мінгромад Сергія Деркача і держсекретаря Міністерства транспорту та інфраструктури Румунії Іонеля Скріштіану, рішення є тимчасовим і діятиме до кінця літа цього року — під час пікового зростання пасажиропотоку.
За словами Деркача, цей крок дозволить пасажирам швидше перетинати кордон і суттєво розвантажить інші пункти пропуску на українсько-румунському кордоні. Наразі міністерство працює над тим, щоб зробити рух великих автобусів через «Дяківці» постійним.
Для перетину кордону на виїзд з України перевізники обов'язково мають зареєструватися в системі єЧерга.









