Завтра, 23 червня, в Україні не застосовуватимуть заходи обмеження використання електроенергії, пише Укренерго.
Водночас, енергетики закликали використовувати електроенергію раціонально, а користування потужними електроприладами за можливості перенести на денний час – з 10:00 до 16:00.
- Російські війська продовжують атакувати енергооб'єкти у різних областях України. Напередодні ворог цілеспрямовано бив по енергетичній інфраструктурі Дніпропетровщини.








