ГлавнаяБлогиБлог Олега Ляшка

Рудьковський ходить в туфлях за 10 тисяч доларів (ФОТО, ВІДЕО)

Під час святкування 9 травня в Прилуках Чернгівської області відбувся інцидент.

Спочатку виступив, читаючи з папірця, міський голова Юрій Беркут, потім - депутат обласної ради, скандальний екс-міністр транспорту в уряді Януковича Микола Рудьковський. Далі взяв слово я, але одразу мікрофон вимкнули.

Фото: Предоставлено Олегом Ляшко

Пізніше мер Беркут публічно визнав, що це була його вказівка. Такі дії міського голови Прилук є прямим порушенням Закону України "Про статус народного депутата". Це пов'язано з тим, що Юрій Беркут підтримує Рудьковського як провладного кандидата в народні депутати по мажоритарному округу.

Я декілька разів вимагав, щоб мені увімкнули мікрофон, але міська влада відмовилась. Тоді я став виступати без озвучки. На жаль, навіть у такий день нинішня фашистька влада займається політикою, а не вітає ветеранів. Наш обов'язок - ніколи і нікому не дати забути про Подвиг цих відважних Людей, не згасити свічу пам'яті про полеглих в бою і про тих ветеранів, які, на жаль, вже покинули цей світ, шанувати живих бійців і не дати фашистам сьогодення захопити Україну. Перемогли фашистів - переможемо олігархів і Партію регіонів! Янукович - капут!

Ветерани і мешканці Прилук, які прийшли на свято, мені аплодували, на знак подяки, я заспівав без мікрофону пісню "День победы".

Фото: Предоставлено Олегом Ляшко

В моїх рідних Прилуках, де я виріс, де я виховувався у дитячому будинку "Сонечко", мені не дають виступити, хоча я стільки зробив для міста. Ці фашисти виключають мені мікрофон тому, що я - опозиційний депутат і воюю з цією владою, яка Вас обкрадає. Олігарх Рудьковський, якому Ви треба тільки перед виборами, наказав Беркуту зашкодитии мені виступити. Мій дід на війні згорів в танку, а внук поліцая Рудьковський псує свято ветеранам і не дає мені привітати їх. Подивіться, які туфлі у Рудьковського! З крокодилової шкіри, коштують 10 тисяч доларів. До речі, вони не чищені. Скільки ж у Рудьковського туфлів, скільки крокодилів замордували, що він їх навіть не чистить.

Фото: Предоставлено Олегом Ляшко

Фото: Предоставлено Олегом Ляшко

Далі я сказав Рудьковському: "Микола, знімай туфлі, продай їх і роздай гроші ветеранам!".

Після цього Рудьковський кинувся на мене, проте я продовжив виступ. Ветерани вимагали від місцевої влади увімкнути мікрофон, проте мер їх не послухав.

Після закінчення заходу я спілкувався з людьми у Прилуках.

А сьогодні, 10 травня, я звернувся до прокуратури з вимогою порушити кримінальну справу проти міського голови Прилук Юрія Беркута за перешкоджання його депутатській діяльності.

Олег Ляшко Олег Ляшко , Народний депутат України, лідер Радикальної партії
Читайте главные новости LB.ua в социальных сетях Facebook и Twitter