Незрозумілою є форма проведення виборів депутатів міської ради. За якою системою вибиратимемо: 50 на 50 чи якась інша?
Не відома кількість депутатів. Всі ніби згодились, що їх має бути менше, ніж 120, тобто 90 або й 60. Та цього не було в порядку денному останнього голосування.
Залишається відкритим й таке питання: це довибори до 2015 року, чи нові вибори на 5 років?
Також не має ясності щодо найважливішого – повноважень мера. Хто все таки матиме владу в Києві? Мер чи голова адміністрації?
Чи можна проводити вибори за наявності такої кількості невідомих?
Ми у Києві вже мали досвід проведення огульних виборів. Це коли Леонід Черновецький (в народі – Космос) був посаджений на «трон» у 2008 році вдруге. Через позицію опозиції «вибори за будь-яку ціну».
Показовим є той факт, що у більшості міст України на міські вибори прийшла рекордно мала кількість людей. Це свідчить про те, що городяни є байдужими до містечкових революцій.
Гадаю, сьогодні під Верховною Радою не було ані жодної людини, яка не пов’язана з політикою або не проплачена. Людини, котра, як за Помаранчевої революції, замість роботи пішла б боротися за повалення Київської влади. Хоча вона – ця влада – і підставила нас зі снігом.
До речі, й досі не має єдиного опозиційного кандидата в мери Києва.
На жаль, не виключаємо і те, що опозиціонери хочуть повалити київських владців, щоб самим повсідатися на їхні теплі місця.
Хто при цьому думає про інтереси переважної більшості простих киян, які на сьогодні є далекими від політики?