В квітні, як і в березні, «свавілля» почалося з феєричного самовідводу Валентини Малиновської, яка забула залучити для цього безоплатного адвоката або повідомити захисників, участь яких є обов’язковою в силу ст.52 КПКУ. Тепер можна стверджувати, що дії Малиновської, є сплановані, для того, щоб «затягнути» розгляд справи Краснова у вихідні дні, коли за справу беруться «чергові» шулєри в мантіях. Минулого разу це була пара : Слободянюк-Бугель, цього разу Циктіч - Малиновська.
Розгляд клопотання, як і минулого разу, відбувалося в суботу без належного повідомлення захисників Станіслава Краснова, з використанням «державного» адвоката за призначенням. Правда цього разу ним виявився невіглас , який 150 аркушів тексту клопотання вивчив за п’ять хвилин !!! , тож Краснов від нього обґрунтовано відмовився та був змушений заявити відвід судді Циктіч.
З`явлення захисників Мельник, Сівакова та Мельник о 18.00 в судовому засіданні в суботу стала неочікованою для чергового судді, який був покликаний Циктичем розглянути заяву про його (Циктича) відвід.
Цим черговим шулером виявилися та сама Малиновська, яку напередодні в пятницю 22 квітня 2016 відвела від участі у справі Краснова суддя Мєлєшак !!!!
Так само, як Циктіч, призначений в неавтоматизованому порядку (порушення ст.35 КПКУ), Малиновська залишила обґрунтовану п.5 ст.75 КПКУ заяву про її відвід без розгляду, чим остаточно розвіяла сумніви, що судді Циктіч та Малиновська помилково ! порушують процесуальний закон що врегульовує автоматизований неупереджений розподіл судових справ між суддями іщо порушення такого пордяку є підставою для відводу (самовідводу) судді. Стало зрозумілор, що метою шулерів в мантіях є винесення замовного завідомого неправосудного судового рішення.
Подальші події не має сенсу описувати, оскільки це була нерівна боротьба «закону з беззаконням» «світла та пітьми» , наслідком якої стало увязнення шулером Циктічем Станіслава Краснова до 24 червня 2016 року.
P.S. Збіги ?
Судді Мєлєшак та Циктіч є недолюстрованими адептами режиму Януковича, а Олена Мєлєшак в березні 2014 року тікала до окупованого Криму і тепер вона судить кримських активістів.
Дії суддів Шевченківського суду у справі Краснова дуже схожі на дії суддів Печерського райсуду у справі Ігора Мосійчука та Дніпровського у справі Геннадія Корбана.