Іран випустив кілька дронів по кораблях, які перетинали Ормузьку протоку.
Про це заявив президент США Дональд Трамп у своїй соцмережі Truth Social.
За його словами, один з безпілотників врізався у верхню палубу «великого і дуже дорогого вантажного судна». Попри це корабель зміг плисти далі. А ще три дрони вдалося збити.
«Очевидно, це безглузде порушення нашої угоди про припинення вогню», - заявив Трамп.
- Днями у протоці під удар потрапив контейнеровоз Ever Lovely.









