>

Збірна України вийшла у фінал молодіжного Чемпіонату світу (оновлено)

Українці догравали матч зі збірною Італії в меншості.

Молодіжна збірна України

У польському місті Гдиня відбувся перший півфінальний матч Чемпіонату світу з футболу (U-20).

Збірна України в меншості обіграла своїх однолітків з Італії 1:0 і вперше у своїй історії дійшла до фіналу молодіжного ЧС.

Єдиний гол у середині другого тайму з подачі захисника донецького "Шахтаря" Юхима Коноплі забив хавбек київського "Динамо" Сергій Булеца.

Сергій Булеца

На 79-й хвилині за другу жовту картку бразильський арбітр видалив з поля "динамівського" захисника Дениса Попова. Тож українці догравали матч у меншості.

15 червня в Лодзі збірна України зустрінеться з переможцем зустрічі Еквадор - Республіки Корея.

Нагадаємо, на груповій стадії нинішнього чемпіонату українці перемогли своїх однолітків зі США (2:1), Катару (1:0) і зіграли в нічию з командою Нігерії (1:1). В 1/8 фіналу українці розгромили збірну Панами (4:1), а у чвертьфіналі обіграли команду Колумбії (1:0).

Оновлення. Огляд матчу Україна - Італія - на офіційному сайті ФІФА.

У фіналі наші хлопці зіграють з командою Південної Кореї, яка з аналогічним рахунком обіграла однолітків з Еквадору.

Огляд матчу Еквадор - Південна Корея - на офіційному сайті ФІФА.