Унаслідок російського терору у Дніпропетровській області двоє людей загинули, ще 13 дістали поранень. Окупанти майже 40 разів атакували два райони області безпілотниками та артилерією.
Про це повідомляє очільник ОВА Олександр Ганжа.
На Нікопольщині під ударом були райцентр, Червоногригорівська, Марганецька, Покровська й Мирівська громади. Пошкоджені адмінбудівля, приватні оселі, автівки. Загинули двоє людей. Ще 13 дістали поранень.
У Синельниківському районі противник завдав удару по Миколаївській та Богинівській громадах. Понівечене агропідприємство і автомобіль.
- На Херсонщині через російські обстріли травм зазнали 10 цивільних. Херсон опинився під ворожим авіаударом.








