Через російські обстріли загинули двоє людей на Дніпропетровщині

Ще троє – поранені.

Через російські обстріли загинули двоє людей на Дніпропетровщині
обстріли Дніпропетровщини
Фото: Дніпропетровська ОВА

Майже 50 разів росіяни атакували чотири райони Дніпропетровської області безпілотниками та артилерією. Є жертви.

Про це повідомив керівник ОВА Олександр Ганжа.

За його словами, двоє людей загинули, ще троє поранені. 

Зокрема, на Нікопольщині пошкоджені приватні будинки та автомобілі. Загинув чоловік, ще один госпіталізований у стані середньої тяжкості, а двоє інших поранених лікуватимуться амбулаторно.

У Солонянській громаді Дніпровського району і Павлограді виникли пожежі. А у Синельниківському районі росіяни поцілили по Покровській громаді. Загинула людина.

Реклама
Реклама