​Військові медики пройшли навчання в умовах радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного ураження

Окрім практичних навичок, вони також заслухали лекції про гостру променеву хворобу та етапи її лікування. 

​Військові медики пройшли навчання в умовах радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного ураження
Фото: Генштаб ЗСУ

На базі одного з Військово-медичних клінічних центрів Медичних сил ЗСУ пройшли тактико-спеціальні навчання з підготовки до дій в умовах радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного ураження.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Учасники навчились встановлювати і працювати з сучасним обладнанням для деконтамінації. 

Також вони опанували теорію, зокрема - лекції про гостру променеву хворобу та етапи її лікування, про різновиди бойових отруйних речовин і методи невідкладної допомоги при їх застосуванні ворогом.

Фото: Генштаб ЗСУ

Реклама
Реклама