В окупованому Криму офіційно запровадили графіки відключення електроенергії

У деяких містах та селах також ухвалено рішення про відключення вуличного освітлення.

В окупованому Криму офіційно запровадили графіки відключення електроенергії
Ілюстративне фото
Фото: EPA/UPG

В окупованому Росією Криму і Севастополі запроваджуються графіки відключення електроенергії.

Про це повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на компанію "Крименерго".

Зазначається, що в неділю, 21 червня, населені пункти північно-західної, центральної та південної частини півострова залишилися без світла. Також частково не було води через відсутність електропостачання насосних станцій.

Реклама

22 червня російська "влада" оприлюднила графіки відключень. Як пише проросійське видання Forpost, в Алушті та Джанкої, Нижньогірському, Чорноморському та Красноперекопському районах електрику відключатимуть кожні три години.

"У зв’язку зі складною ситуацією в енергосистемі Криму та Севастополя, у нашому районі діють віялові відключення електроенергії за графіком: 3 години без світла, 3 години з подачею електроенергії. Графік буде доведено до мешканців після погодження з профільними службами", - йдеться в повідомленні. 

Крім цього, у деяких містах та селах ухвалено рішення про тимчасове відключення вуличного освітлення.

Раніше телеграм-канал "Крымский ветер" опублікував фото Таврійської ТЕС під Сімферополем із результатами пошкодження від займання.

Реклама
Реклама