В окупованому Росією Криму і Севастополі запроваджуються графіки відключення електроенергії.
Про це повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на компанію "Крименерго".
Зазначається, що в неділю, 21 червня, населені пункти північно-західної, центральної та південної частини півострова залишилися без світла. Також частково не було води через відсутність електропостачання насосних станцій.
22 червня російська "влада" оприлюднила графіки відключень. Як пише проросійське видання Forpost, в Алушті та Джанкої, Нижньогірському, Чорноморському та Красноперекопському районах електрику відключатимуть кожні три години.
"У зв’язку зі складною ситуацією в енергосистемі Криму та Севастополя, у нашому районі діють віялові відключення електроенергії за графіком: 3 години без світла, 3 години з подачею електроенергії. Графік буде доведено до мешканців після погодження з профільними службами", - йдеться в повідомленні.
Крім цього, у деяких містах та селах ухвалено рішення про тимчасове відключення вуличного освітлення.
Раніше телеграм-канал "Крымский ветер" опублікував фото Таврійської ТЕС під Сімферополем із результатами пошкодження від займання.









