ГУР: у Мелітополі знищено броньовик з “кадирівцями”

За даними розвідки, втрати ворога склали щонайменше п’ять “кадирівців”.

ГУР: у Мелітополі знищено броньовик з “кадирівцями”
Фото: ГУР

У Мелітополі знищено броньовик з “кадирівцями”, повідомляє ГУР. 

3 квітня на околиці тимчасово окупованого Мелітополя Запорізької області вибухнув броньований автомобіль “Тигр” російських загарбників.

Всередині перебував ворожий екіпаж та десант окупаційного підрозділу “ахмат восток”.

Втрати ворога склали щонайменше п’ять “кадирівців”. 

Реклама
Реклама