ГоловнаСуспільствоВійна

Командування ЗСУ врахувало такі підступні дії ворога, – Наєв про підрив окупантами дамби Каховської ГЕС

Підрив греблі не зашкодить наступу Збройних сил.

Командування ЗСУ врахувало такі підступні дії ворога, – Наєв про підрив окупантами дамби Каховської ГЕС
Сергій Наєв
Фото: Об’єднані Сили ЗСУ

Командування ЗСУ передбачило можливість підриву ворогом дамби Каховської ГЕС. Наразі вживаються заходи для допомоги цивільному населенню, яке постраждало внаслідок екоциду. Український наступ триватиме.

Про це в коментарі Укрінформу заявив командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

“Є відповідні розрахунки, які відомі військовому командуванню щодо шкоди, яка може настати внаслідок розливу води. Зараз відповідним командуванням на цьому напрямку вживаються заходи в першу чергу щодо безпеки цивільного населення спільно з керівниками державної влади на місцях”, – зазначив він.

Наєв наголосив, що військове командування “повністю враховувало й такі ворожі підступні дії”.

“Відповідно воно (підрив дамби Каховської ГЕС, – ред.) не має зашкодити нашому наступу на тих напрямках, де може бути розлив води”, – сказав Наєв.

Раніше в Управлінні стратегічних комунікацій ЗСУ заявили, що підрив греблі Каховської ГЕС не зупинить Збройні сили. Звільнення окупованих територій триватиме.

Президент України Володимир Зеленський провів засідання РНБО у зв’язку з підривом росіянами Каховської ГЕС. Глава держави доручив евакуювати населення з постраждалих районів і забезпечити питною водою міста й села, які отримували воду з Каховського водосховища.