ГоловнаПолітика

Ексглава Мінфіну Уманський ініціював відставки Нефьодова і Верланова (документи)

Тимчасовими в.о. глав Митної і Податкової служб могли б стати Роберт Зелді та Михайло Титарчук.

Ексглава Мінфіну Уманський ініціював відставки Нефьодова і Верланова (документи)
Фото: Макс Левин

Колишній міністр фінансів Ігор Уманський ініціював відставки глави податкової Сергія Верланова і глави митниці Максима Нефьодова.

Відповідне подання він направив на главу КМУ Дениса Шмигаля.

Lb.ua раніше вже повідомляв про цей епізод, а тепер в нашому розпорядженні є відповідні документи.

Фото: LB.ua

Фото: LB.ua

Так, в листі Уманського від 28 березня, за його особистим підписом, главі уряду пропонується покласти тимчасове виконання обов'язків Верланова на його зама Михайла Титарчука, а обов'язків Нефьодова - на його заступника Роберта Зелді.

Фото: LB.ua

Фото: LB.ua

Фото: LB.ua

Звертає на себе увагу, що цей лист Мінфіну - повторне звернення. За наявними даними, він зайшов з відомства безпосередньо в апарат Прем'єра і на Кабмін не виносився.

"Я чув, що Уманський двічі подавав мене на звільнення. Не знаю офіційно причин, він зі мною не говорив на цю тему", - підтвердив Максим Нефьодов в розмові з Lb.ua.

У свою чергу, Сергій Верланов зазначив: "Я дізнався про цей документ вже після подачі, але про причини його появи не знаю досі. У мене не було ніяких конфліктів з Ігорем Івановичем і наша взаємодія була завжди конструктивною. Мені особисто він його не коментував і про мотиви цього документа краще уточнити у нього".

"Що стосується Сергія Михайловича (Марченка - Lb.ua), я знаю його як професіонала і я з радістю буду ефективно працювати в його команді", - додав Сергій Верланов.

Lb.ua зв'язався також з прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем з проханням уточнити: чи будуть ці подання мати наслідки з огляду на те, що глава Мінфіну змінився.

"На цей момент обидва керівники працюють", - підкреслив глава уряду.

Раніше Lb.ua з посиланням на низку джерел центральної влади повідомляв, що ослаблення позицій глави Мінфіну Уманського може закінчитися його відставкою. Однією з причин називали вимогу Уманського відставки глав Податкової та Митної служб - Сергія Верланова і Максима Нефьодова відповідно.

30 березня Рада звільнила міністра фінансів Ігоря Уманського.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram