ГлавнаяБлогиБлог Олега Ляшка

Хай депутати ночують на вокзалах

Регламентний комітет Верховної Ради повідомив, що близько 180 новобраних народних депутатів звернулися з проханням надати їм житло від держави. Я вважаю, що це цинічно і аморально, адже в країні є маса людей, які значно більше потребують державного житла.

Олег Ляшко Олег Ляшко , Народний депутат України, лідер Радикальної партії

Хай на вокзалі ночують, якщо вони справді не мають де жити. Певен, кожен з новообраних депутатів може собі дозволити житло: подивіться, скільки грошей вони витратили на виборчу кампанію.Яка ганьба, що в нашій державі мільйонери йдуть у Верховну Раду, ще й отримати від держави квартиру хочуть. Всі кошти, які виділяються у бюджеті на побудову і утримання депутатського житла і державних дач, разом із межигір'ями, конче-заспами та пуще-водицями - всі ці сотні мільйонів гривень щороку - треба перенаправити на будівництво житла для тих людей, які його найбільше потребують. Це багатодітні сім'ї, сироти, інваліди, молоді сім'ї, які не мають можливості купити квартиру і роками тиняються по найманих кутках, часто вже зі своїми дітьми.

Коли я вперше став народним депутатом у 2006 році, то одразу написав заяву про відмову від депутатської квартири, оскільки вважаю це цинізмом.

Олег Ляшко Олег Ляшко , Народний депутат України, лідер Радикальної партії