ГлавнаяБлогиБлог Олега Ляшка

Прохідний бар'єр можуть знизити до 2%

Сьогодні у Верховній Раді я зареєстрував законопроект, який передбачає зниження прохідного бар’єру для політичних партій до 2%.

Збільшення виборчого порогу до 5% для партій, що прийматимуть участь у виборах до Верховної Ради України сьомого скликання, обмежує доступ до народовладдя громадян, що мають іншу точку зору, ніж та, яку мають партії, що уже перебувають у Верховній Раді.

Олег Ляшко Олег Ляшко , Народний депутат України, лідер Радикальної партії

Фото: buknews.com.ua

Ті партії, які голосували за дискримінаційне рішення збільшити прохідний бар’єр - Партія регіонів, Батьківщина та частина Нашої України на чолі з Яценюком - бояться конкуренції.

Насправді немає нічого дивного, що так звана об'єднана опозиція голосувала за закон про вибори разом з регіоналами і комуністами. 5% - це хабар Яценюку і Турчинову від Януковича. Кролик і пастор так хотіли, щоб всі йшли до них домовлятися за бабло.

До речі, Юлія Тимошенко була категорично проти. Про це вона заявила невдовзі після того, як закон всупереч її волі був проголосований у тому числі і бютівцями.

Відсутність справжньої політичної конкуренції суперечить інтересам суспільства. Тому ми підготували зміни до закону про вибори народних депутатів, з метою зменшення до 2% виборчого бар’єру. Це дозволить врахувати інтереси мільйонів громадян України, які голосують за нові партії.

Єдиний шлях порятунку України – радикальна ротація еліт. Для цього, в першу чергу, потрібно знизити прохідний бар'єр, щоб дати українському парламенту свіжу кров.

Олег Ляшко Олег Ляшко , Народний депутат України, лідер Радикальної партії