Ворог атакував газову інфраструктуру на Одещині, знищено виробниче обладнання

Пошкоджено магістральний газогін, тимчасово відключені 2,5 тисячі абонентів.

Ворог атакував газову інфраструктуру на Одещині, знищено виробниче обладнання
Олег Кіпер
Фото: interfax.com.ua

Ворог атакував Ізмаїльський район ударними безпілотниками, повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер. 

“Попри активну роботу наших сил ППО, є пошкодження газової інфраструктури. На місці спалахнула пожежа, яку о 07:25 ліквідували наші вогнеборці. Наразі проводяться роботи по випуску газу з системи”, – написав Кіпер. 

Він зазначив, що вогнем знищено виробниче обладнання. Внаслідок пошкодження магістрального газогону, тимчасово відключені 2,5 тисячі абонентів. 

Читайте такожЦіни рекордно низькі, але грошей на імпорт замало. Чи є ризик дефіциту газу взимку?

Роботи з ліквідації наслідків тривають. На місці працюють усі уповноважені служби. 

Правоохоронці фіксують сліди чергового злочину росіян проти мирного населення.

Реклама
Реклама