ГоловнаСуспільствоЖиття

​В офісі "ЄС" з початку карантину зібрали 25 тис. продуктових наборів для нужденних

Благодійна акція тривала два місяці.

​В офісі "ЄС" з початку карантину зібрали 25 тис. продуктових наборів для нужденних
Фото: eurosolidarity.org

В офісі партії "Європейська Солідарність" зібрали останню партію з 6,5 тис. продуктових наборів для людей похилого віку, людей з інвалідністю, багатодітних сімей, яким через карантин радили сидіти вдома.

Про це йдеться на сайті партії.

Загальна кількість продуктових наборів, зібраних зусиллями Фонду Порошенка, волонтерів та благодійників, за два місяці становила 25 тисяч.

"Ці два місяці як для всього світу, так і для України стали випробуванням. І поки влада думала, як забезпечити в країні карантин, а тепер - як з нього вийти, «Справа громад», «Європейська Солідарність» і Фонд Порошенка разом не мріяли, а діяли. І я вдячна кожному активісту, кожному волонтеру, який приєднався. Сьогодні ми збираємо завершальну партію. Загалом 25 тисяч сімей отримали допомогу від «Європейської Солідарності». Разом ми сила. І обов'язково ми переможемо, тому що ми сила і ми підтримуємо один одного", - заявила колишня перша леді Марина Порошенко.

Колишній президент Петро Порошенко в свою чергу провів паралелі з 2014 роком, коли волонтери "так само об'єдналися і стали на захист України", і подякував тим, хто долучився до цієї акції.

"Сьогодні всі ці зусилля спрямовані на допомогу нужденним. Дуже важливо, що українці відгукнулися на цю допомогу. Я сьогодні хочу подякувати кожному, хто долучився до цієї акції. Більше половини коштів - це не кошти родини Порошенків або Фонду Порошенка. Це ваші кошти. Те, що грошима проголосували за цю програму, означає, що цій команді довіряють", - сказав Порошенко.

З початку епідемії коронавірусу Фонд Порошенка і компанія "Рошен" також закупили для українських медиків 130 тисяч захисних костюмів, 10 тисяч захисних окулярів, а також десятки тисяч масок, рукавичок, комплекти реанімаційного обладнання, 10 портативних рентген-апаратів. За кошти Фонду Порошенка відремонтовані 37 апаратів ШВЛ. Компанія "Рошен" також закупила 25 тисяч продуктових наборів для літніх людей. Найближчим часом в Україну надійдуть декілька десятків тисяч високоякісних тестів на антитіла до коронавірусу виробництва швейцарської компанії "Ла Рош".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram