ГоловнаПолітика

Разумков підписав розпорядження про скликання позачергового засідання Ради 7 травня

Розглядатимуть два законопроєкти - про страхування медиків і підвищенні здатності системи охорони здоров'я протидіяти коронавірусу.

Разумков підписав розпорядження про скликання позачергового засідання Ради 7 травня
Фото: facebook/Верховна Рада України

Спікер парламенту Дмитро Разумков підписав розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Ради 7 травня. Про це повідомили на сайті Верховної Ради.

"Через вимогу 156 народних депутатів про скликання позачергового пленарного засідання Ради та відповідно до ч. 8 ст. 19 Регламенту Верховної Ради скликати позачергове засідання на 14:00 7 травня", – йдеться в розпорядженні.

Розглядатимуть:

  • проєкт закону про внесення змін до деяких законів України для підвищення здатності системи охорони здоров'я протидіяти поширенню коронавірусної хвороби № 3380;

  • проєкт закону про несення змін до закону "Про захист населення від інфекційних хвороб" (щодо визначення розмірів обов'язкового державного страхування працівників державних і комунальних закладів охорони здоров'я, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних захворювань (№ 3376);

Нагадаємо, що фракція "Європейська Солідарність" зібрала 150 підписів для проведення позачергового засідання парламенту, на якому вимагає проголосувати закони про страхування лікарів і про масове тестування.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram