ГоловнаЕкономікаДержава

Федерація роботодавців пропонує відкликати та доопрацювати зміни до Податкового кодексу

Серед положень, які потребують доопрацювання, - фактичне запровадження оподаткування курсових різниць.

Федерація роботодавців пропонує відкликати та доопрацювати зміни до Податкового кодексу
Фото: dzvin.org

Федерація роботодавців України звернулася до голови Комітету ВР з питань податкової та митної політики Данила Гетьманцева з проханням відкликати законопроєкт №1210, який передбачає зміни до Податкового кодексу. Про це йдеться у заяві Федерації роботодавців України.

«Зазначений законопроєкт у запропонованій редакції несе ризики погіршення умов діяльності для суб'єктів господарювання та для економіки в цілому. А отже, потребує доопрацювання», - стверджують експерти.

Серед положень, які, на думку фахівців Федерації потребують доопрацювання, - фактичне впровадження оподаткування курсових різниць, введення в податкове законодавство правил оподаткування іноземних компаній, збільшення штрафних санкцій за порушення, пов'язані із реєстрацією податкових накладних, а також за несвоєчасну сплату узгоджених податкових зобов'язань.

На думку експертів, такі зміни призведуть до невиправданого підвищення ризиків ведення господарської діяльності, збільшення фіскального навантаження на суб'єктів господарювання, встановлення економічно невиправданих обмежень та, як результат, уповільнять зростання економіки.

Експерти Федерації наполягають на необхідності доопрацювати пропонований документ із залученням фахівців інших об’єднань роботодавців для усунення положень, що можуть зашкодити економіці.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram