ГлавнаяБлогиБлог Олега Ляшка

Україні – волю!

Ряд видань написали "Ляшко піариться на Тимошенко", поставивши фото нашого календаря "Юлі - волю! Бандитам - тюрми!". Прикро, що всупереч журналістській етиці, за моїм коментарем з цього приводу ніхто не звернувся.

Фото: nikvesti.com

Прикро, що мою боротьбу за порятунок нещасної хворої жінки, яка сидить у тюрмі, називають "піаром", а прес-служба партії "Батьківщина" бреше, начебто Ляшко не веде ніякої боротьби за звільнення Юлії Тимошенко. Це цинічно так казати, адже саме я єдиний зареєстрував у Верховній Раді законопроект про звільнення Тимошенко, Луценка та інших політв'язнів.

Ясно, що мене не підтримала регіоналівська банда. Але і так звана опозиція теж не підтримала мою законодавчу ініціативу дати Юлі волю. Я стояв пліч-о-пліч з Юлією Володимирівною з 1998 року, мої газети "Політика" і "Свобода" підтримували її, за журналістську діяльність Кучма садив мене до тюрми, так як Янукович посадив Тимошенко. Інтригами комсомольця Турчинова і кагебіста Кожем'якіна у 2010 році мене виключили з фракції "БЮТ-Батьківщина".

Я пробачив це Юлі, не тримаю на неї зла, і щиро бажаю їй якнайшвидшого звільнення і одужання! Шкода, що тоді Юля повірила не мені, бійцю, а мерзенним інтриганам, через подальшу зраду яких, зрештою, Тимошенко і сидить у тюрмі. Але ще прийде час справедливості: Юля буде на волі, а ті, хто її посадив - у тюрмі!

Олег Ляшко Олег Ляшко , Народний депутат України, лідер Радикальної партії
Читайте главные новости LB.ua в социальных сетях Facebook и Twitter