>

"Манчестер Юнайтед" і "Рома", як і 14 років тому, забили в єврокубковому матчі 8 голів

Першого фіналіста Ліги Європи, мабуть, визначено.

Погба и Фернандеш поставили "Рому" на колени

Відбулися перші півфінальні матчі Ліги Європи.

У Манчестері "Юнайтед" приймав "Рому" і відкрив рахунок уже на 9-й хвилині. Поль Погба на підступах до штрафного майданчика гостей розкидав трьох суперників, зробив передачу на Едінсона Кавані, який дотиком вирізав м'яч на Бруну Фернандеша. Португалець витримав драматичну паузу і просто перекинув голкіпера Пау Лопеса - 1:0.

Але не минуло й шести хвилин, як той самий Погба привіз гол у свої ворота, заробивши пенальті, чітко реалізоване Лоренцо Пеллегріні - 1:1.

А на 34-й хвилині Едін Джеко забив свій шостий гол на "Олд Траффорд" і перший у складі "Роми" - 1:2, так завершився перший тайм.

У другому повною перевагою володіли підопічні Уле Гуннара Сольск'яєра, забивши за 45 хвилин 5 голів.

Спочатку дублем відзначився Кавані: реалізувавши пенальті, оформив у матчі дубль. І, нарешті, Погба і Мейсон Грінвуд, що вийшов на заміну, довели рахунок у матчі до 6:2.

Огляд матчу "Манчестер Юнайтед" - "Рома".

Нагадаємо, 10 квітня 2007-го в рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів МЮ і "Рома" на "Олд Траффорд" також забили 8 голів, правда, тоді результат був ще більш розгромним для "вовків" - 7:1.

У тому матчі в стартовому складі "червоних дияволів" вийшов їхній нинішній головний тренер.

Огляд матчу МЮ - "Рома" (7:1).

Результат півфінального матчу "Вільярреал" - "Арсенал" залишив питання про другого фіналіста відкритим до Лондона.

Цей поєдинок також мав підтекст: Унаї Емері, який очолює "Вільярреал", грав проти свого колишнього клубу - перемогу здобув іспанський - 2:1.

Причому матч був гарячим - арбітр із Португалії Артур Діаш вилучив по гравцю з кожної команди. Зокрема, півзахисник "Вільярреала" Етьєн Капу побачив свою червону картку лежачи на ношах. А "каноніри" забили свій єдиний гол, граючи в меншості.