>

Українські фігуристи завоювали "бронзу" зимових юнацьких Олімпійських ігор-2020

Українці виступали у складі змішаної команди Vision.

Українська спортивна пара - Софія Нестерова та Артем Даренський - стала бронзовим призером у командних змаганнях зимових юнацьких Олімпійських ігор, які проходять в Лозанні (Швейцарія).

Софія Нестерова і Артем Даренський

Про це інформує пресслужба Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Українці виступали у складі змішаної команди Vision, яка посіла третє місце. Разом з українськими фігуристами на п'єдестал зійшли Андрій Мозальов (одиночне катання, Росія), Регіна Шерман (одиночне катання, Угорщина), Наталі Д'Алессандро/Брюс Ведделла (Спортивні танці на льоду, Канада). Команда набрала 18 очок.

Чемпіонами юнацьких Олімпійських ігор з результатом 24 очки стали члени команди Courage, до якої увійшли спортсмени з Естонії, Росії, Грузії та Японії.

Срібні медалі (22 очки) отримала команда Focus у складі японських, американських і російських фігуристів.

Команда Motivation, в якій виступав українець Андрій Кокура, посіла п'яте місце, а команда Future за участю нашої танцювальної пари Анни Чернявської/Олега Муратова - сьоме.

Як повідомлялося, 12 січня юні українські фігуристи завоювали три нагороди міжнародного турніру в Польщі.