>

Дві українські легкоатлетки виграли свої дисципліни в матчі Європа - США

Уболівальники вирішили привернути увагу громадськості.

Церемонія відкриття матчевої зустрічі
Напередодні чемпіонату світу з легкої атлетики, який 27 вересня стартує в Досі, в столиці Білорусі проходить матчева зустріч з легкої атлетики Європа - США.

За команду Старого світу виступають і українські спортсмени.

Зокрема, в дисципліні бігу на 400 метрів з бар'єрами перемогу здобула Ганна Рижикова, яка з результатом 55,32 секунди випередила швейцарку Леу Шпрунгер на 0,14 секунди. Українка принесла своїй команді дев'ять очок.

У секторі для стрибків у висоту перші два місця також посіли українки. Перемогла Юлія Левченко, яка з результатом 2,02 метра встановила особисте досягнення.

На 4 сантиметри від 21-річної співвітчизниці відстала Ірина Геращенко, яка випередила дворазову чемпіонку світу і чемпіонку Європи, росіянку Марію Ласицкене.

Нагадаємо, минулого тижня Левченко виграла срібну медаль на фінальному етапі Діамантової ліги в Брюсселі з результатом 1,97 м.

Матчева зустріч Європа - США завершиться сьогодні.