Російські війська за два дні застосували щонайменше 4 балістичні ракети і дрони по об'єктах Нафтогазу в Полтавській і Харківській областях.
Про це повідомляє Група "Нафтогаз України".
"Росіяни здійснили масовані атаки на виробничі потужності Нафтогазу в Полтавській і Харківській областях", – зазначається у повідомленні.
За останні два дні ворог застосував щонайменше чотири балістичні ракети, зокрема з касетною бойовою частиною, а також дрони. Є руйнування.
"Під час перевезення працівників одного з виробничих об’єктів зазнав ушкоджень вахтовий автобус. На щастя, люди не постраждали", – зазначив голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький.
Відповідні фахівці оцінюють масштаби пошкоджень.








