Росіяни вдарили по АЗС у Харкові, – Терехов

Деталі з'ясовують.

Росіяни вдарили по АЗС у Харкові, – Терехов
Фото: Скріншот з відео на сторінці Ігоря Терехова

Російські війська вдарили безпілотником по автозаправній станції у Шевченківському районі Харкова.

Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов.

"Попередньо зафіксовано удар ворожого дрону по АЗС у Шевченківському районі. На місці пожежа", – ідеться у повідомленні.

Подробиці зʼясовують.

Реклама
Реклама