Російські війська вдарили безпілотником по автозаправній станції у Шевченківському районі Харкова.
Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов.
"Попередньо зафіксовано удар ворожого дрону по АЗС у Шевченківському районі. На місці пожежа", – ідеться у повідомленні.
Подробиці зʼясовують.
- Сьогодні російські окупанти вкотре вдарили по АЗС у місті Суми. Постраждали 3 людини.








