Росіяни поранили трьох цивільних на Дніпропетровщині, зруйновані будинки

Під обстрілами опинилися Нікопольщина і Синельниківщина.

Росіяни поранили трьох цивільних на Дніпропетровщині, зруйновані будинки
Фото: Сергій Лисак

Окупанти упродовж дня атакували два райони Дніпропетровщини. Унаслідок обстрілів є руйнування, поранень зазнали троє цивільних. 

Про це інформує очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

На Нікопольщині під ворожим ударом були Нікополь, Марганецька, Покровська, Мирівська громади. Ворог цілив безпілотниками та артилерією. 

Реклама

Постраждала 59-річна жінка, її госпіталізували в стані середньої тяжкості. Виникли пожежі. 

"Пошкоджені 9 приватних будинків, з десяток господарських споруд, ще 2 – знищені. Понівечена інфраструктура, зачепило лінії електропередач", – каже Лисак. 

На Синельниківщині російська армія атакувала Межівську, Маломихайлівську та Покровську громади. Застосовувала БпЛА і КАБи. 

Поранені 45-річний чоловік і 63-річна жінка. Вони в лікарні. Стан – середньої тяжкості. Побиті 6 приватних осель, магазин, авто, газогони.

Реклама
Реклама