ГоловнаПолітика

У червні лише один нардеп взяв участь у всіх голосуваннях Ради, - КВУ

Всього за місяць відбулося 391 голосування.

У червні лише один нардеп взяв участь у всіх голосуваннях Ради, - КВУ
Фото: Макс Левин

Комітет виборців України проаналізував участь депутатів парламентських фракцій і груп у голосуваннях Верховної Ради в червні.

Про це повідомила пресслужба КВУ у фейсбуці.

Найнижчі показники голосувань – у фракції "Опозиційна платформа за життя". Депутати цієї партії пропустили половину голосувань за останній місяць. У середньому один депутат ОПЗЖ узяв участь лише в 54% голосувань.

Серед депутатів ОПЗЖ, які майже не голосували в червні – Сергій Ларін (проголосував 1 раз на місяць, узяв участь у 0,26% голосувань), Тарас Козак (2 голосування, 0,51%), Ігор Абрамович (6 голосувань, 1%), Юлія Льовочкіна (7 голосувань, 1%), Сергій Льовочкін (9 голосувань, 2%), Вадим Рабінович (19 голосувань, 4%), Вадим Столар (23 голосування, 5%).

Також низькі показники участі в голосуваннях Ради в депутатів групи "За майбутнє". У середньому один депутат цієї політсили взяв участь у 60% голосувань.

Депутати ВО "Батьківщина" в середньому взяли участь у 65% голосувань.

Високі результати в депутатів групи "Довіра" (73%) і фракції "Голос" (74%).

Найчастіше в червні голосували депутати "Європейської солідарності" (77%) і "Слуги народу" (84%).

При цьому лише один народний депутат узяв участь у всіх 100% голосувань протягом місяця – це Олександр Бакумов ("Слуга народу").

Усього в червні відбулося 391 голосування. Протягом місяця депутати прийняли так званий закон "Про злодіїв у законі", призначили міністра захисту навколишнього середовища і природних ресурсів і не підтримали Програму діяльності Кабінету Міністрів.

Нагадаємо, раніше КВУ назвав головних депутатів-прогульників червня.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram