ГоловнаПолітика

Гончарук заявив про готовність ліквідувати ДАБІ

Це станеться, якщо інспекція не позбудеться "схематозів".

Гончарук заявив про готовність ліквідувати ДАБІ
Фото: kremenchug.ua

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив про готовність ліквідувати Державну архітектурно-будівельну інспекцію (ДАБІ) в тому вигляді, в якому вона існує зараз.

Це станеться, якщо ДАБІ не позбудеться "схематозів", написав прем'єр у своєму каналі в Telegram.

"Україні потрібна сучасна конкурентна будівельна сфера як один із драйверів економіки. 2020-й - рік ініційованої Урядом програми «Великого будівництва».

Кожна інвестована в будівництво гривня - це додаткові шість гривень у суміжні сфери", - повідомив він.

За словами Гончарука, Кабмін прагне досягти 6% внеску у ВВП від будівельної сфери.

"Сучасна архітектурно-будівельна сфера з прозорими процедурами, сучасними підходами до будівництва, а також високим рівнем безпеки і білим ринком праці - досяжна мета", - заявив Олексій Гончарук.

Нагадаємо, у вересні, до проведення конкурсу, на посаду голови ДАБІ тимчасово призначили директора Департаменту державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду Олександра Строкача.

18 грудня Кабінет Міністрів оголосив конкурс на цю посаду, а 24 грудня призначив Олену Костенко першою заступницею голови Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) України. 27 грудня на Костенко було покладено виконання обов'язків голови ДАБІ. У січні в.о. голови ДАБІ Олена Костенко провела попередній аудит інспекції і виявила низку проблем з обґрунтованістю видачі ліцензій і дозволів. Для зміни ситуації у відомстві створено Комісію з розгляду питань, пов'язаних з дозвільними процедурами.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram