ГоловнаПолітика

Після візиту Зеленського прокуратура розпочала кримінальні провадження щодо правоохоронців Житомирської області

Напередодні президент наказав звільнити начальників поліції та СБУ в "бурштинових" районах України.

Після візиту Зеленського прокуратура розпочала кримінальні провадження щодо правоохоронців Житомирської області
Фото: president.gov.ua

За результатами наради в Олевську з питань незаконного видобутку бурштину прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо можливого одержання неправомірної вигоди службовими особами правоохоронних органів Житомирської області.

Про це інформує прес-служба обласної прокуратури.

"Під час наради, серед інших проблемних питань, президентом України Володимиром Зеленським озвучена інформація про причетність посадових осіб державних і правоохоронних органів Житомирської області до покривання схем незаконного видобутку бурштину на території Олевського, Овруцького і Коростенського районів, а також можливого отримання ними від кримінальних авторитетів неправомірної вигоди за безперешкодне здійснення незаконної діяльності", - йдеться в повідомленні.

Справу відкрили з урахуванням інформації, оприлюдненої вчора на нараді в Олевську, а також розміщеної на офіційному вебсайті Офісу президента України та у засобах масової інформації. Мова йде про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище).

Матеріали кримінального провадження для проведення досудового розслідування передані за підслідністю до територіального управління ДБР, розташованого в місті Хмельницькому.

Напередодні президент Володимир Зеленський наказав звільнити начальників поліції та СБУ в "бурштинових" районах України.

Нагадаємо, що через ситуацію з бурштином також планують звільнити всю верхівку Житомирської області.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram