ГоловнаПолітика

АП розглядає варіант переїзду в Український дім

Під офіс Зеленського можуть забрати поверхи Музею історії Києва.

АП розглядає варіант переїзду в Український дім
Фото: Макс Требухов

Адміністрація президента розглядає можливість переїзду в Український дім.

Про це повідомила журналістка, співробітниця Музею історії міста Києва Катерина Липа у фейсбуці.

Про такий варіант стало відомо, коли в Український дім прийшли представники архітектурного бюро 33BY і почали щось фотографували з вікна. Липа написала, що під АП можуть забрати поверхи Музею історії міста Києва та репетиційну базу ансамблю "Київські солісти".

Юлія Мендель, прес-секретар президента, в коментарі LB.ua сказала, що АП хочуть перенести подалі від центру і що Український дім у задані критерії не вписується. Однак пізніше вона підтвердила, що такий варіант дійсно розглядається.

В архітектурному бюро сказали, що вони "надають консультації" і "коментувати поки що нічого".

Директор Одеського художнього музею Олександр Ройтбурд закликав Адміністрацію Президента не переїжджати в Український дім. Він вважає, що там має з'явитися музей сучасного мистецтва.

"Колишній музей Леніна - єдиний у центрі столиці великий будинок, зведений з урахуванням музейних вимог до клімат-контролю, контролю вологості, безпеки. Устаткування там, звичайно, допотопне, але його можна легко замінити на сучасне. Пане президенте, віддайте Український дім під цей музей - станете нашим Помпіду. Центр Помпіду - головне, що зберегло в історії ім'я другого президента П'ятої французької республіки. Хороша інвестиція у вічність", - написав Ройтбурд у фейсбуці.

Нагадаємо, ще одне можливе місце для переїзду АП - конгресово-виставковий центр "Парковий", відомий як "вертолітний майданчик Януковича".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram