Для участі у виборах ДемАльянс шукав партнера, з яким має спільні принципи і програмні цілі: відсутність олігархів у партійній касі, прагнення оновити владу і реальне бажання викорінити корупцію. Серед учасників цьогорічних парламентських перегонів найбільше погляди і наміри демальянсівців співпали із Громадянською позицією Анатолія Гриценка.
Рішення про об'єднання зусиль на парламентських виборах ДемАльянс ухвалив на партійному з'їзді 5-го вересня. Аналогічне рішення від Громадянської позиції очікується 7-го вересня, де також буде затверджено спільну передвиборчу програму та об'єднаний список кандидатів.
Кандидатів на мажоритарні округи партії ДемАльянс і Громадянська позиція висуватимуть окремо.
Донецька обласна організація ДемАльянсу дотрималась принципової позиції, озвученої вчора в заяві-зверненні до колег з Донецьких обласних організацій інших партій, і не голосувала за участь партії в позачергових виборах.
Довідково:
Політична партія ДемАльянс утворилася 2011-го року на основі однойменної громадської організації. В партії об'єдналися громадські активісти, представники експертного середовища, підприємці, науковці з усієї України, що активно борються проти корупції у місцевих та центральних органах влади, пропонують власне бачення розв'язання економічних і соціальних проблем, завжди дотримуються заявлених принципів чесної політики.
Партія ДемАльянс фінансується рахунок простих громадян, а не олігархів, всі внески вище за 30 000 гривень, є публічними, звіти про надходження і витрати завжди є у відкритому доступі на офіційному сайті.