Блог Дениса Осмоловського

Адвокат

Денис Осмоловський Народився у 1976 році в місті Києві. Громадянин України.

Освіта виша. У 1999 році закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю маркетинг. Закінчив у 2004 році Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю правознавство.

Тривалий час працював в органах податкової міліції Державної податкової служби України: від оперуповноваженого районного підрозділу податкової міліції до начальника управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом.

З 2011 року – займаюсь адвокатською діяльністю. Голова адвокатського об’єднання «Адвокатський центр».

Серед професійних досягнень - створення в 2012 році компанії "Єдина служба правової допомоги», яка надає професійні юридичні консультації за "гарячою" телефонною лінією, об’єднує професійних юристів по всій Україні та свідомо надає молодим юристам перше робоче місце.

Активно займаюсь суспільною діяльністю – проведення в шкільних навчальних закладах благодійницького проекту «Правова культура молоді», який спрямований на вивчення в доступній формі прав і обов'язків дітей, запобігання негативним проявам та злочинності у шкільному середовищі. Ініціатор діяльності правових мобільних груп, які надають правову допомогу киянам безкоштовно. Автор багатьох публікацій на юридичну та суспільно-економічну тематику. Голова Ради громадської спілки «Народна справа».

Все записи блога
 • Гуманітарний бульдозер Заступник міністра соціальної політики підписав наказ, яким виключено з Єдиного реєстру отримувачів гуманітарної допомоги 79 організацій за неподання звітності.
 • Податковий цугцванг Наразі діють два нормативні документи, які одночасно регулюють одні і ті ж правові норми, але які суперечать один одному.
 • Загрози економічного сектору Запорукою бюджетного надходження від платників є формування податкової культури. Але «правове безкультур’я» державних органів назавжди блокує цю податкову свідомість.
 • Не створюйте Бюро фінансових розслідувань Доки законодавчо не будуть визначені чіткі обриси економічних та податкових злочинів, доти будемо мати податкову міліцію лише з іншою назвою.
 • Культура викриття економічних злочинів Тиск на бізнес – це не результат, а інструмент у кримінально-процесуальному бізнесі розслідування економічних злочинів, у якому на продаж пропонується - «спокій».
 • Коаліція – виходу немає (короткий курс з антишахрайства) Треба було не чубитись, а зміни в нормативне підґрунтя вносити, тоді б кудись вийшли, або розпускались.
 • Фантом «легітимного» Що ми можемо вимагати від кандидатів на посаду Президента? Сприяти у скріпленні ланцюга народовладдя і контролювати його міцність і не більше.
 • Точка 2014 Політичним учасникам Коаліції варто згадати про свою відповідальність і на прикладі фізичної теорії повернутись у більшу частину, задля приборкання політичного хаосу.
 • Відповідальність за ймовірність Догмат про презумпцію невинуватості легко коригується підзаконними актами Уряду. Тому можлива відповідальність навіть за ризик порушення податкового законодавства.
 • Правомірність зупинення реєстрації податкових накладних Зауваження та застереження Мін'юсту, Державної регуляторної служби не були враховані Мінфіном, що свідчить про свідоме невиконання вимог закону.
 • Блокування та втрата економічної свідомості Процес блокування податкових накладних як так званий «ПДВ-тромб» сучасної економічної системи України.
 • ПДВ-Ланцюг Наповнення бюджету взаємопов’язано із розвитком економіки, економіка розвивається від руху, і чим вільніше рух по ланцюгам: грошовим, ПДВ, тим швидше і якісніше розвиток.
 • Тонка синя грань Якщо не змінювати власне бачення, і дивитись «старим поглядом» ми дійсно через деякий час побачимо «Старі обличчя нової поліції».
 • Ген волонтерства В тяжкий для держави час, в суспільстві активізувався ген волонтерства. Ген відмінний від інших своєю особливістю - небайдужість до всіх процесів від яких залежить виживання та розвиток…
 • Деактивація податкової міліції (не по суті, а по формі) Зловживання правом сили у податкової міліції не більше ніж у МВС та СБУ, останні просто вміють продати на стадії «до обшуку».
 • Кримінально-процесуальна культура економічних злочинів Аналіз негативної процесуальної практики під час розслідування економічних злочинів - ось з чого починається реформа та нівелювання правоохоронного тиску на бізнес, а не із зміни вивісок…
 • Вилучення коштів чи легалізований грабіж Значна кількість грошових коштів вилучається слідчими органами ДФС, Нацполіції, СБУ під час обшуку, а на сьогоднішній день почастішало таке вилучення і під час "огляду".
 • Від гуманітарної прірви до гуманітарної хартії В країні гуманітарна катастрофа. Товарна гуманітарна катастрофа. Відповідно до офіційних даних, ця катастрофа не на Сході України, а в її центрі і на Заході.
 • Народний інвестор або сам собі емітент Правила суспільних відносин на сьогоднішній день визначаються законами. Якщо закони створені на благо розвитку суспільства - вони результативні. Якщо ні – громадянське суспільство…
 • Украина чиновничья: квазикоррупция Но там привыкли к другому, чиновник – это служащий, это тот, кто выбрал служение во имя результатов общества, страны, а не себя. И те, кто зарабатывает деньги, это хорошо знают. А…
 • Украина-чиновничья: закат Закат уже близко, но рассветом уже пахнет. Это запах свободы. Свободного, сильного, гордого народа. Украина – чиновничья уходит, она перемелет и унесет всех, кто захочет в ней остаться…
 • Від констатації пасиву до верифікації активу Завданням верифікації визначили виявлення недобросовісних отримувачів. Попередні результати супроводжувались інформацією в ЗМІ про численні факти незаконного отримання соціальних виплат…
 • Украина чиновничья (время новых неприкасаемых) Ситуативная реформа отдельных отраслей без целостной картины развития страны - это не случайность, а последствия. Последствия реального состояния дел во власти.
 • Громадянська рада або від контролю до співпричетності через публічність З метою реалізації іншої статті Конституції, яка визначає, що ніхто не може узурпувати державну владу, повинен бути окремий закон, що визначав би реалізацію народом влади безпосередньо…
 • Податкова міліція вмерла - хай живе фінансова поліція «Ворог» для бізнесу – це не окремі органи, не їх назви, чи навіть прізвища виконавців. Ворог – це існуюче право кримінально-процесуального тиску та його застосування.