>

Мбаппе поставив "Реал" на коліна в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

У Парижі та Лісабоні стартувала футбольна євровесна.

Кіліан Мбаппе

У Парижі на вщерть заповненому стадіоні "Парк-де-Пренс" у рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів ПСЖ приймав "Реал" і здобув мінімальну перемогу – 1:0.

Перший тайм минув у темпі адажіо, і основними винуватцями цього повільного темпу були мадридці.

Керманич "Королівського клубу" Карло Анчелотті вибрав обережну тактику, яка до певного часу давала потрібний результат.

На перерву команди пішли за нульового рахунку.

З дебюту другої половини зустрічі господарі прискорили темп своїх атак ближче до модерато, що на 62-й хвилині мало втілитись у забитий гол – Кіліан Мбаппе заробив пенальті, але Ліонель Мессі виконав вирок слабо, давши інтризі в матчі, як з'ясувалося пізніше, дожити до останніх секунд і дозволивши голкіперу Тібо Куртуа підтвердити слоган "Мессі не вартий Парижа".

Тим часом ПСЖ ще дужче посилив темп, майже до алегро. Цьому сприяла і поява на полі на 73-й хвилині Неймара.

Саме бразилець на останній компенсованій хвилині віддав п'ятою гольовий пас на Мбаппе. Француз практично в останній атаці узяв гру на себе, увійшов у штрафний майданчик, проскочив між Лукасом Васкесом та Едером Мілітао, а потім пробив між ногами Куртуа і приніс парижанам перемогу - 1:0.

Огляд матчу "ПСЖ" - "Реал".

У паралельному матчі в Лісабоні "Манчестер Сіті" позбиткувався зі "Спортінгу", забивши 5 "сухих" голів. Одного чвертьфіналіста практично визначено.

Огляд матчу "Спортінг" - "Манчестер Сіті".

Сьогодні матчами "Інтер" – "Ліверпуль" і РБ "Зальцбург" – "Баварія" ЛЧ буде продовжено.