УАФ визначила найкращий сейв в українському футболі у 2021 році

Георгій Бущан урятував збірну в поєдинку з Боснією і Герцеговиною.

Георгій Бущан, Ілля Забарний і Віталій Миколенко

Українська асоціація футболу (УАФ) назвала автора найкращого сейву за підсумками 2021 року.

Переможцем у цій номінації став голкіпер київського "Динамо" та збірної України Георгій Бущан.

В останньому турі відбіркової кампанії Чемпіонату світу-2022 проти Боснії і Герцеговини (2:0) Бущан урятував національну команду від пропущеного гола наприкінці першого тайму, що дозволило команді Олександра Петракова піти на перерву за рівного рахунку.

Нагадаємо, що після тієї перемоги в Зениці збірна України посіла друге місце у відбірковій групі та вийшла у плей-оф кваліфікації ЧС-2022.

Першим суперником підопічних Петракова у стикових матчах стане Шотландія, матч відбудеться на виїзді 24 березня, а в разі успіху українці зустрінуться з переможцем пари Уельс – Австрія.