>

Клебо обійшов Большунова і вдруге став переможцем "Тур де Скі"

Норвежець не дозволив росіянину втретє поспіль тріумфувати на "Турі".

Напередодні чоловічою гонкою із загального старту на 10 км вільним стилем – найважчим сходженням на гору Альп-де-Черміс у Валь-ді-Ф'єммі (Італія) – завершилася 16-та лижна багатоденка "Тур де Скі".

У підсумку перемогу здобув норвезький лижник Сьюр Рете. На 2,4 секунди йому поступився росіянин Денис Спіцов, а замкнув п'єдестал німець Фрідріх Мох (+18,9 с).

Перемогу в загальному заліку "Тур де Скі" здобув триразовий олімпійський чемпіон Йоганнес Клебо. 25-річний норвежець зробив це вдруге в кар'єрі – минулого разу він переміг у сезоні-2018/2019.

Переможець двох попередніх "Турів", росіянин Олександр Большунов цього разу виявився другим, програвши Клебо загалом трохи більше ніж дві хвилини.

Третім у загальному заліку став фін Ійво Нісканен.

Загальний залік. Чоловіки

1. Йоганнес Клебо - 2:24.56;
  2. Олександр Большунов +2:03,6;
  3. Ійво Нісканен +3:14,5;

"Кришталева піраміда" в жінок дісталася росіянці Наталії Непряєвій, яка стала першою в історії Росії переможницею багатоденки в жіночому заліку.