>

"Інтер" установив рекорд Серії А

Міланці мчать до "скудето".

Маттео Дарміан (праворуч)

Сьогодні матчем "Беневенто" - "Сассуоло" завершується програма 30-го туру Серії А.

До фінішу чемпіонату залишається провести ще 8 турів, однак ніхто вже не сумнівається, що 9-річна гегемонія "Ювентуса" буде перервана.

І руйнівником підвалин останнього 10-річчя в лізі стане "Інтер", який у звітному турі в непростому для себе матчі з аутсайдером чемпіонату "Кальярі" зумів за рахунок гола орендованого в "Манчестера Юнайтед" Маттео Дарміана (77-ма хвилина) здобути чергову перемогу - 1:0.

Попутно підопічні Антоніо Конте встановили новий рекорд Серії А.

Nerazzurri стали першою командою в історії ліги, яка змогла почати друге коло з одинадцяти перемог поспіль.

Автором попереднього рекорду були їхні земляки з "Мілана", які в сезоні-1989/1990 виграли десять ігор поспіль на старті другого кола чемпіонату.

"Мілан" залишається найближчим переслідувачем "Інтері" в поточному чемпіонаті, проте розрив в 11 очок здається занадто великим, щоб його ліквідувати за 8 турів до фінішу.