>

"Лестер" очолив таблицю АПЛ, а над Лемпардом нависла загроза звільнення з "Челсі"

Такий підсумок матчу "Лестер" - "Челсі".

Лемпард з м'ячем на вихід

У пропущеному матчі 18-го туру Англійської прем'єр-ліги "Лестер" приймав "Челсі" і домігся перемоги - 2:0. Обидва м'ячі були забиті ще до перерви.

У гостей було 45 хвилин, щоб виправити становище, але в діях підопічних Френка Лемпарда не відчувалося впевненості.

Швидше господарі могли довести рахунок до розгромного.

Але і цього результату виявилося досить "лисицям", щоб очолити турнірну таблицю АПЛ. Принаймні до сьогоднішнього вечора, коли проведуть свої пропущені матчі обидва манкуніанські клуби.

Щодо "Челсі", то поразка на "Кінг Пауер" може опустити клуб зі "Стемфорд Брідж" на 12 місце.

Не цього очікували від Лемпарда в нинішній кампанії боси "пенсіонерів", здійснюючи перед стартом сезону трансфери Бена Чілуелла, Тіаго Сілви, Хакіма Зіеша, Кая Хаверца і Тімо Вернера. Тільки двоє останніх обійшлися бюджету "Челсі" більш ніж у 120 млн фунтів, і це в пандемічний період.

А протягом сезону Френк випросив ще трансфер голкіпера Едуарда Менді. Але від цього "фортеця" його команди не стала більш неприступною.

Під керівництвом Лемпарда The Blues зіграли "на нуль" лише в 17% виїзних матчах АПЛ - у 5 з 29.

Це найнижчий відсоток серед тренерів "Челсі" за всю історію клубу.

Загроза зміни наставника "Челсі" як ніколи висока.