>

"Зоря" обіграла одного з лідерів Англійської прем'єр-ліги, але вилетіла з Ліги Європи (оновлено)

Луганчани виявилися сильнішими за "Лестер".

"Зоря" - "Лестер"

У рамках передостаннього туру групового етапу Ліги Європи "Зоря" приймала "Лестер" і здобула мінімальну перемогу - 1:0. Єдиний гол у матчі на 84-й хвилині забив Аллах'яр Сайядманеш. При цьому іранському форварду, який вийшов на заміну, знадобилося лише 3 хвилини, щоб відзначитися.

Перед матчем підопічні Віктора Скрипника ще мали шанси вийти в плей-оф. Але для цього потрібен був збіг кількох обставин.

Передусім "Зоря" мусила перемогти британську команду. Плюс "Брага" в паралельному поєдинку проти АЕКа мала б утратити очки.

"Мужики" із завданням упоралися - чи не завдяки розслабленому "Лестеру", який у попередньому турі вже гарантував собі перше місце в групі.

А от з другою умовою не склалося: "Брага" здобула перемогу - 4:2.

Незважаючи на виліт із турніру, перемогу над четвертою командою Англійської прем'єр-ліги безумовно можна занести "Зорі" в актив. Луганчани перед останнім туром покинули останнє місце в турнірній таблиці групи G.

Плюс команда Скрипника принесла в загальну скарбничку України цінні рейтингові очки.

Додамо, що останній тур пройде 10 грудня. "Зоря" зіграє в Португалії з "Брагою".

Оновлення. Огляд матчу "Зоря" - "Лестер".