>

Валя Семеренко фінішувала в топ-10 спринту Кубка світу

Українка була точна на стрільбищі.

Сестри Еберг

Відбулася друга гонка на другому етапі Кубка світу з біатлону у фінському Контіолахті - жіночий спринт на 7,5 км з двома вогневими рубежами.

Аналогічно чоловічому спринту, "золото" і "бронзу" завоювали, в даному випадку, рідні сестри.

Першою в спринті фінішувала шведська біатлоністка Ганна Еберг. Олімпійська чемпіонка Пхенчхана-2018 закрила всі 10 мішеней.

Менше 10 секунд поступилася Ганні француженка Анаіс Шевальє. А третьою на фініші була Ельвіра Карін Еберг - сестра переможниці спринту.

Кращою з українок стала Валя Семеренко, яка також як і призерки була точна на вогневих рубіжах, однак в ногах поступилася досить багато. Проте, Валя посіла досить високе 9-е місце.

Ще дві українки потрапили в очкову зону - Дар'я Блашко (18) і Олена Підгрушна (25).