>

"Динамо" не змогло обіграти аутсайдера УПЛ у першому матчі за Михайличенка

Гра закінчилася внічию 1:1.

Київське "Динамо" не змогло обіграти аутсайдера Української прем'єр-ліги в першому матчі за нового тренера Олексія Михайличенка.

Гра, що відбувалася в Києві на "Олімпійському", закінчилася з рахунком 1:1. Голи записали на свій рахунок Сергій Політило в "Олімпіку" та Віктор Циганков у "Динамо".

Близько 20 хвилин у другому таймі кияни грали в більшості після вилучення захисника "Олімпіка" Дмитра Гришка. Наприкінці гри склади зрівнялися - на 87-й хвилині арбітр вилучив Беньяміна Вербича.

Для "Олімпіка" це перше очко в нинішньому сезоні, команда посідає 12-те місце. "Динамо" із сімома балами  - на п'ятому місці, у киян одна гра в запасі.

Нагадаємо, що 14 серпня "Динамо" звільнило головного тренера Олександра Хацкевича після провального виступу в Лізі чемпіонів, де кияни не змогли пройти третій кваліфікаційний раунд.

Замість нього команду очолив Олексій Михайличенко, який багато років нікого не тренував. 2002 року він почав тренерську кар'єру в "Динамо" теж із нічиєї.