Росіяни атакували безпілотником автозаправну станцію в Запоріжжі.
Про це повідомив у Telegram голова ОВА Іван Федоров.
В результаті атаки загорілися два автомобілі.
На щастя обійшлося без постраждалих.
Раніше внаслідок російського удару по АЗС у Запоріжжі було поранено двох людей.









