Очільник міграційної поліції звільнився з Нацполу

Інформація з’явилася незабаром після засідання тимчасової слідчої комісії щодо «плівок Міндіча».

Очільник міграційної поліції звільнився з Нацполу
Сергій Шайхет

Із лав Національної поліції звільнився керівник міграційної поліції Сергій Шайхет, пише «Укрінформ».

«Підтверджуємо, що Сергій Шайхет звільнився з лав НПУ», – підтвердили у поліції журналістам.

Перед цим з’явилася інформація, що Шайхет іде у відставку і це сталося відомо невдовзі після засідання тимчасової слідчої комісії щодо «плівок Міндіча».

Читайте такожМіндічгейт: чи буде окреме розслідування російських зв’язків корупційного угруповання?

Наразі не оприлюднені й результати службового розслідування щодо експосадовця.

Детальніше про операцію «Мідас», де фігурує Міндіч і чимало українських високопосадовців, читайте у матеріалі LB.ua.

Реклама
Реклама