ГоловнаСуспільствоВійна

В Одесі через дроновий удар без тепла лікарні та соціальна інфраструктура (оновлено)

Поранені четверо. 

В Одесі через дроновий удар без тепла лікарні та соціальна інфраструктура (оновлено)
Наслідки атаки на Одесу
Фото: Telegram

Міський голова Одеси Геннадій Труханов на своїй сторінці у Telegram повідомив, що один з густонаселених районів зазнав масованого удару російських безпілотників. Станом на 8 годину відомо про чотирьох потерпілих, зокрема дитину. Усі госпіталізовані в середньому стані. 

У великій частині будинків було відсутнє постачання води, електроенергії та тепла. Без обігріву залишилися лікарні, поліклініки та інші об'єкти соціальної інфраструктури, повідомив голова ОВА Олег Кіпер. 

"Також через російську атаку в частині Одеського району діють локальні аварійні відключення світла. Критична інфраструктура працює за допомогою генераторів. У Київському районі Одеси призупинено теплопостачання частині споживачів. Відкриті пункти незламності. На місцях над ліквідацією наслідків працюють всі відповідні служби. Правоохоронці фіксують чергові злочини росіян проти мирного населення Одещини", – сказав він. 

Кіпер закликав при оголошенні повітряної тривоги негайно прямувати в укриття. 

"І дякую всім тим, хто дотримується цього важливого правила. Ваше здоров’я та життя – найголовніша цінність", – додав він. 

Станом на 5 ранку без світла та опалення залишилися 14 шкіл, 13 дитячих садочків та великий мікрорайон на понад 500 будинків - загалом понад 250 тисяч жителів. 

Суттєвих пошкоджень зазнали дитяча поліклініка та дитячий садок. 

Заклади освіти, що залишилися без світла та тепла, не прийматимуть дітей 19 лютого.