ГоловнаСуспільствоВійна

Російські учасники ТКГ заявили про зрив переговорів "нормандської четвірки"

Представники України відмовилися підписувати в Мінську "формулу Штайнмайєра".

Російські учасники ТКГ заявили про зрив переговорів "нормандської четвірки"
Полпред РФ Борис Грызлов
Фото: sputnik.by

Українська сторона тристоронньої контактної групи з врегулювання на Донбасі на засіданні в Мінську зірвала домовленості радників лідерів країн "нормандської четвірки". Про це заявив представник Росії на переговорах Борис Гризлов, передають російські ЗМІ.

Українська сторона відмовилася підписати "формулу Штайнмаєра" і узгодити порядок закріплення особливого статусу Донбасу.

"Це той самий документ, який був узгоджений 11 вересня політичними радниками лідерів країн "нормандської четвірки" та запропонований контактній групі для підписання... Тим самим Київ зірвав і ухвалення рішення про розведення сил у Петровському і Золотому, оскільки питання безпеки повинні бути синхронізовані з політичними питаннями", - зазначив Гризлов.

Він також додав, що тепер під загрозою проведення саміту "нормандської четвірки", оскільки умовою зустрічі був успішний результат за цими напрямами.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що Україна погодила врегулювання ситуації на Донбасі за "формулою Штайнмайєра", яка передбачає можливість проведення виборів до передавання контролю над кордоном.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram