ГоловнаПолітика

МОЗ пригрозило відмовитися від участі в роботі комітету Богомолець

Шурма і Мусій на засіданнях відверто грубіянять керівництву міністерства.

МОЗ пригрозило відмовитися від участі в роботі комітету Богомолець
Фото: Макс Требухов

Міністерство охорони здоров'я готове відмовитися від участі в роботі комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я.

Про це йдеться в листі міністерства на адресу спікера парламенту Андрія Парубія.

4 вересня на засіданні комітету заступник міністра Ольга Стефанишина зіткнулася з некоректним ставленням і фактично була позбавлена можливості відповідати на запитання і висловлювати свою думку. Нардеп Ігор Шурма неодноразово вимагав від Стефанишиної замовкнути і порадив їй "чоловіка свого перебивати або Супрун". Нардеп Олег Мусій, своєю чергою, назвав керівництво МОЗ "злочинцями" і "вбивцями".

Міністерство наголошує, що з таким ставленням представники відомства стикаються постійно.

5 червня той самий Мусій звинуватив МОЗ у "фашизмі".

"Подібна поведінка деяких народних депутатів у профільному комітеті охорони здоров'я, яке підтримує голова комітету Ольга Богомолець, не тільки ставить під сумнів ефективність проведення засідань, але також повністю нівелює розгляд питань порядку денного. Це, своєю чергою, ніяк не сприяє налагодженню конструктивного діалогу між гілками влади і, як наслідок, проведення ефективних реформ в Україні. МОЗ України сподівається, що голова парламенту Андрій Парубій втрутиться в ситуацію і допоможе її вирішити. В іншому випадку представники Міністерства охорони здоров'я будуть вважати участь у засіданнях комітету недоцільною", - йдеться в листі.

Нагадаємо, що комітет охорони здоров'я та Міністерство охорони здоров'я давно перебувають у дуже напружених відносинах. У квітні 2018 року комітет з питань охорони здоров'я визнав роботу МОЗ у 2017 році незадовільною.

Ольга Богомолець, Олег Мусій та Ігор Шурма - найгучніші критики Супрун.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram